UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie wiem komu ''o to chodzi '', ale Wy za wszelką cenę usiłujecie chaos ubierać w cnotę, a te równanie muzyka niszowa, a więc wartościowa, no litości..... I nie o to chodzi, żeby dyskredytować dla zasady tyle, że bliżej prawdy jest, że na bezrybiu i rak ryba, (w tym wypadku ). Nie mam nic przeciwko ''kolejnym festiwalom'' albo po prostu koncertom znanych i wartosciowych artystów, np. jazzowych takich jak wystepują choćby w Lidzbarku Warmińskim (gdie nie dotrę ). Dla Was też jest miejsce, ale w naszym mieście brakuje mocnych muzycznie eventów. Nie jestem osoba z pierwszego komentarza.