UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dużo żegluje i oczywiście kocham muzykę ludzi morza. Szkoda, e nikt nas przyjezdnych nie uprzedził o "uroku" Zalewu Wiślanego... nie miałem pojęcia jak wytłumaczyć dzieciakom, że jednak nie będą się mogły kąpać, bo te zielone błoto jest dołowanie wszędzie, miliony muszek... Promowanie tego syfu powinno by≥ć karane z urzędu, to zwykłe naciąganie nieświadomych turystów.

Turysta