UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kumieli to chyba jedyna ulica na Starym Mieście, która w większej części jest gruntowa. Jako mieszkaniec Starego Miasta uważam, ze trzeba ją zrobić. Tam są dziury w gruncie, gdy napada deszcz trudno ulicą Kumieli przejechać. Stare Miasto powinno być wizytówką Elbląga.