UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O problemach finansowych firmy TASBUD wiedziałem już w grudniu i informowałem o tym portel i inne elbląskie portale informacyjne. Niestety nikt nie chciał poruszyć tematu i poinformować o tym fakcie elbląskich przedsiębiorców.

Marcin 1945