UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

na ulicy nie trzeba placic za sale, miasto daje datki wyciagniete z kieszeni mieszkancow = profit wmawia sie ze to jakies swieto, kolejny dzien na to zeby kase zgranac bo zespoly nie sa wolontariuszami ani organizatorzy