UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@MyMieszkancy - "Zamach na elbląskie zabytki" - ciekaw, które? Te rozpirzone w 1945,a nawet po tym roku? Tam nie było NIC, a wybór przedstawiał się następująco: bloki jak w Dzierzgoniu czy Malborku lub coś innego, co nie będzie tym starym, bo być nie może, więc może być tylko ukłonem w stronę tego, co było poprzez formę, układ przestrzenny i materiały. "My Mieszkańcy" - uwielbiam, kiedy jedna osoba podaje się za "milijony". Ty, Mieszkańcu/-ko, jesteś tylko internetowym bytem, któremu się wydaje, że może mówić za ogół. Ale tak nie jest, dzięki Bogu.