UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I jeszcze lansuja, dziekuja i celebruja pania co te retrowwesje wymyslila. Przeciez to byl zamach i jest dalej, na elblaskie zabytki. Rekonstrukcje mozna policzyc na jednej rece. A o retrowersji turysci mowia disneyland, gargamele, czy udawana starowka.

MyMieszkancy