UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Widzę, że elbląska moda na mini i kameralne realizacje dotarła również do działki - kultura. O Jazzblągu możemy zapomnieć ? Czy ktoś to wreszcie powie ? Na bezrybiu i rak ryba, a darowanemu koniowi(bezpłatne wejścia) w zęby się nie zagląda. Czy tak ?