UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdzie Ci co wierzyli w pierwsza ligę, przecież ten klub z tym zarządem nigdy nic nie osiągnie karmił was prezesik ze walczą o pierwsza ligę oczywiście kłamał ale on się wyspowiada a wam zostanie niedosyt i w kolejnym sezonie dalej będzie was kręcił i tak co roku nie trzeba być geniuszem zeby wiedzieć o co gra ten klub

Hahahslalalall