UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdzie Ci co wierzyli w pierwsza ligę, przecież ten klub z tym zarządem nigdy nic nie osiągnie karmił was prezesik ze walczą o pierwsza ligę oczywiście kłamał ale on się wyspowiada a wam zostanie niedosyt i w kolejnym sezonie dalej będzie was kręcił i tak co roku nie trzeba być geniuszem zeby wiedzieć o co gra ten klub
Hahahslalalall