UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale spoko dziś słyszałem że od dnia dziecka można wjeżdżać na Dolinkę autem z dziećmi bez żadnego mandatu i auta można parkować w okolicy urządzeń rekreacyjnych, są idiocj którzy stojąc na alei parkowej wkładają kartę inwalidzką i mówią ze maja prawo kiedyś kobiecie zwróciłem uwagę czemu niszczy pani zieleń przecież jest znak zakazu ruchu a ona hola hola nam proboszcz pozwolił nie wiem może należy do ormo?? tak więc wniosek jest tylko jeden jazda po parku jest dozwolona i nie karalna mozna np do modrzewia podjechać pod samą ławkę. Brawo policja i dzielni strażnicy powinniscie dostać medale za dzielną postawę wzglendem kierowców parkowych.