UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

to co było dziś to już nie ma na to okreslenia w tym mieście Policja i straż miejska nie istnieje ciekaw jestem co będzie i kto będzie odpowiadał jak dojdzie tu do wypadku no strażnicy texasu co wy na to??? pomimo tylu ostrzeżeń ze strony mieszkańców i przechodniów śmiało można powiedzieć ze dziś było w parku około 150 aut ja proponuje wjeżdzać na Dolinkę jak nie reaguja tu to i tam można po co piechotą iść taki kawał. Niedługo to świeczki na grobach będą odpalać z samochodu bo po co wychodzić? to miasto bezprawia bez władzy.