UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

to nie jest plac to jest par co nie potrafisz odróznic placu o parku to jest jeszcze bardziej park niz Dolinka parkobjety ochrona konserwatora zabytków jako teren zabytkowy najlepiej zniszczyć wszystko to co dziś się działo przekracza wszelkie granice to trzeba było też wjeżdżac na Dolinkę pod same urzadzenia wyszło by to samo bo leniwce muszą jechać zobaczycie zapłacicie za to wszyscy najpierw rozjeździć a potem kasa która mogłaby iść na bardziej szczytny cel pójdzie na rewitalizacje parku. a wy sie cieszcie ze udało wam się zaparkować w parku