UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ostatnio pod artykułem o parkowaniu przy stadionie było dużo hejtu na osoby uczestniczące we mszy świętej, a policja chetnie wystawia mandaty. Może redakcja napisze co dziś się tam działo ? Jakie tłumy aut były. Teraz problemu raptem nie ma ?