UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A kiedy zniknie to straszydlo niedokończonej budowy przy wejściu na stare miasto od placu Slowianskiego. Stoi już tyle lat i wygląda paskudnie. To samo przy katedrze. Gdzie są właściciele tych straszydel. Karać surowo może wreszcie coś zadzialaja.