UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No to spoko skoro pan z Brzezin zwany Gustawem Markiem, ze specjalizacją - "Rola wsiewek międzyplonowych w łagodzeniu skutków upraszczania płodozmianów z udziałem jęczmienia jarego", promuje musical „Kopernik“ To nawert może być fajn ie jak astronom wysiewa na polu jęczmień jary!