UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czekam na replikę w rodzaju - Mennonita i hrabianka. Tu to się będzie działo, bo chociaż mennonita ubogi to jednak nie o to się hrabiance rozchodzi, a o te ''świeczki w oczach '' co je mennonita hrabiance zabezpieczy. oj bedzie sie działo...