UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oczywiście kolejna powieść pisana przez kobietę skupia się na tym, jak podnieść komfort życia i zasoby materialne, jadąc na plecach bogatego gacha. W tym przypadku hrabiego, który przygarnął zwykłą chłopkę. Wszędzie identyczny motyw, który jest społecznie szkodliwy, ponieważ podsuwa młodym kobietom pomysł na życie w postaci zmanipulowania frajera z pieniędzmi. Takim właśnie sposobem, moralna degeneracja kobiet prowadzi do sytuacji, w której one nie muszą sobą zupełnie nic reprezentować, bo i tak zmanipulowany naiwniak zapewni im wszystko swoim rodowym majątkiem. Jest to schemat, który obecnie stał się absolutną normą. Wstyd!

Wstyd