UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Taka prawda - Państwowi pracownicy Muzeum Techniki to osoby z górnej półki myślące w kategoriach nie jedynie terazniejszości, ale i historycznym jutrze. Eksponatami mogą być pierwszy statek kosmiczny, bezzałogowy dron podwodny i takie komponenty nie ustawi się na piętrze kamieniczki. Moze będzie mozna tylko opowiadać o " małym atomie " jak o sztabce magnesu, która ma moc widma przyciągania. , a reaktor nuklearny umożliwia pozyskiwanie energii do całego osiedla. Ale że to jest tak duże pole oddziaływania nie bedzie mogl byc umieszczony w muzeum techniki.
p .s