UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Rozbudowa istniejącego muzeum o muzealny budynek jak najbardziej, ale muzeum i muzeum techmiki przy muzeum to nie bardzo. Trzeba iść z duchem Warszawskim. , Tam muzeum Polski mogłoby być w Pałacu Saskim, a zbudowano monumentalne i nowoczesne. Muzeum Techniki lepiej w nowej siedzibie, ekologicznej i nad rzeką przy trasie kolei nad-zalewowej koło Zawady. Kulture otwierać się na inne dzielnice Elbląga. Kultura jest dla mieszkańców, a nie dla miasta. Kultury były są i będą urozmaiceniem Polskiego życia w regionie
uzasadnieniem