UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jazzbląga nie ma komu robić. UM pewnie mogłoby ewentualnie dać jakąś kasę, galeria która była gospodarzem tej imprezy pod obecnym kierownictwem ma inne priorytety, było, nie ma, kogo to obchodzi. Przykre, ale jesteśmy kulturalnym za... piem z incydentalnymi imprezami dla garstki ''wtajemniczonych''.
Bazyli