UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przeczytałam wszystkie książki dla dorosłych, bardzo dziękuję pani Wioletcie za cudownie spędzony czas kiedy je czytałam. Książki czyta się jednym tchem, ale to jest wybór indywidualny każdego z nas. Bardzo dziękuję za już i czekam na następne książki. Lubię czytać takie książki, wyciszam się i odpoczywam. Pozdrawiam.

Halinka