UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przeczytałam książkę tej Pani, "Bez planu B". Nigdy żadnej książki tej autorki nie przeczytam. Szkoda czasu. Widać, że nie ma pojęcia o pracy w korporacji, a o niej pisze. Poza tym, gdzie tylko może wstawia obcojęzyczne zwroty. Dla mnie nie jest pisarką. - Pracownica korporacji.
Anna L.