UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Powiadasz pan przystawką do dania głównego, a co dzisiaj mamy na deser, - upadające, zamknięte na klucz miasto, które nie radzi sobie z jego bogatą historią, z jego zabytkami, przemysłem, architekturą, cały region upada przez ostatnie dekady, miasto się wyludnia I starzeje, młodzi uciekają do ośrodków rozwijających się, to smutny obraz mego dzisiejszego miasta, dlaczego tak się dzieje? zapytalmy o to elbląžan, bo przecież przyczyna jest nam znana
Baz kagańca