UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wernisaż jak i cała wystawa super! A elblążan jak nie było, tak nie ma - szczególnie tych krzykaczy, którzy nie życzyli sobie rozbierania się na scenie, tylko coś tradycyjnego... No i gdzie te marudy?

zdegustowany