UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Coś takiego, no to się dowiedziałem, że jak rząd jaki rządzi to ma ludzi w spółkach, za to szary obywatel w spólkach nie jest i dlatego głos w wyborach zmarnowany. To może wrzuć taką inicjatywe - kokosy dla wszystkich ? Niejednemu się spodoba.
Bazyli