UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Coś takiego, no to się dowiedziałem, że jak rząd jaki rządzi to ma ludzi w spółkach, za to szary obywatel w spólkach nie jest i dlatego głos w wyborach zmarnowany. To może wrzuć taką inicjatywe - kokosy dla wszystkich ? Niejednemu się spodoba.

Bazyli