UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@TeofilSkorupa - PiS nie ma żadnych pieniędzy. Ma je rząd i dokonuje dystrybucji pieniędzy jakie wpłacamy my podatnicy do budżetu. To jaki jest problem ? Głos oddany na PiS to głos zmarnowany w nachodzących wyborach. Bo nikt z szarych obywateli nie ma szans na kokosy w spółkach państwowych albo pieniążki na fundacje.