UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gumini wali teksty jak z ambony, wszystko to czego chcą usłyszeć słuchacze, tu jest niestety pełna profesja, chłop wie zawodowo jak mamić lud, a właściwie ludek z A8 To nic, że co roku mamy ten sam scenariusz I od czerwca rozpoczyna się kolejna łapanka" na zawodników, ktorzy mają wnieść nową jakośč do drużyny. Do tej pory przy niezłych wynikach drużyny, wpuszczano zawodnikòw z Pro- junior, by oczywiście zahaczyč niezłą kasę, no I by przypadkiem nie awansować, bo wiadomo klub nie jest gotowy na 1 ligę, I tak to leci, klub nie jest gotowy ho, ho ho, tak gdzieś od Arteniuka czyli ponad 10 lat, część piłkarzy przeszła juz na emeryture (Anton I wielu innych) i sie nie doczekała gotowości klubu, az tu jak grow z jasnego nieba wielebny huknął nam wiadomaść, že mamy program I cheć grania w wyższej lidze zawodnikami, ktorzy wprowadzą jakość dłużej niż do czerwca, no no... Boros by się uśmiał. A I koń też.

Antek.