UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@Stefan Rembelski - Po pierwsze primo, 3000 ton, bo przewidziane są jednostki do 100m długości. Po drugie primo, port w mieście to kuriozum. Parking dla TiRów leży 1200 m od starówki. Jak mawiał klasyk, po trzecie primo, nie ma szans na wywiezienie 2 000 000 000 ton z obecnej lokalizacji, bo to oznacza TIRa co 10 minut 24 / 7,a to jest minimum opłacalności elbląskiego parkingu dla TiRów. Proszę zajrzeć do sprawozdań finansowych parkingu dla TiRów. Tylko w 2021 roku został osiągnięty zysk w wysokości nieco ponad 11 000 zł. Generalnie to permanentna strata mimo dotacji z miasta na poziomie 100 000 zł. Stan spraw portu na dzisiaj to obraz nędzy i rozpaczy za sprawą wszystkich, którzy za to odpowiadają od dyrektora Zglińskiego do pana premiera Morawieckiego. To jest spuszczanie forsy do klozetu z dużą dbałością o to, by się nie zapychał... uczciwi podatnicy finansują to w ekstatycznym uniesieniu patriotycznym.
GłębokaMyśl