UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na barki, kajaki, pontony, czy materace dmuchane ten porcik wystarczy... żaden statek, drobnicowiec tu nie wpłynie... płytki zalew, piach z Wisły zasypie wejście do przekopu im Jarek... a mróz stworzy lód... No i co tu miałoby przypływać do Elbinga ? A jeśli, czym to transportować dalej ? Kolej leży, szosy nieekonomiczne. Pozostałe porty pracują na 1/2 gwizdka... Tylko kontrakt z Putinem może uratować tą polityczną inwestycje... @Lech. Czech. Rus... i Prus.