UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jurij motorowka na łamach swoich socjali nasączonych pełną nienawiścią do PIS juz obwiescil wynik referendum i oznajmil ze elblazanie chca aby port byl miejski zarzadzany przez ten nieudolny samorzad. Czyli to jest wlasnie demokracja wedlug PO, glos ludu swoje ale towarzysze partyjni i tak juz wybrali. Widac motorowka ma typowo kremlowskie postPRLowskie myslenie. Facet calkowicie juz tam odlecial bo obwieszcza ze bedzie wsadzal PISowcow na wiezienne prycze. Tym czasem elblazanie czekaja na rozliczenie niegospodarnosci urzednikow odpowiedzialnych za doprowadzenie basenu przy spacerowej do totalnej ruiny. I zeby sie teraz nie okazalo ze to jedank nie PISowcy a motorowka wyladuje na tej wieziennej pryczy.

Zdziwionaaldona