UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Z całym szacunem mam 34 lata oprócz kajaków wypożyczalnia i rejsów po komunie z Krynicy do Elbląga prywatnych ludzi nic w Elblągu o żeglarstwie nie wiadomo, może żagle niech zawija portel bo prawa własności pomyliły im się klasa 1 sort ruda ma co reklamuje portel bojki są na morzu nie martw się w cieme bili sztywno linę trzymam haha ha
ArtMsklni