UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

to były czasy aż łza w oczach staje, pamiętam ten dlynny klub że striptizem, miescl się za sklepem GS Samopomoc Chłopska, były ławeczki i gdy nic zapadła w blasku latarek Pani się rozbierała, a potem to wstyd mówić co się działo, każdy z każdym w duety szedł

żeglarz radziecki