UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@działkowicz - Jak mógłbyś spróbować odnieść się krytycznie do dokonań własnego pokolenia ? Jak mógłbyś pomyśleć, że nie było wspaniale ? Uważasz, że to był rozwój... ? ! Trzeba ci wiedzieć, że nie wszyscy prezentują taką postawę...

GłębokaMyśl