UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ech, a może ktoś ma zdjęcie Placu Czerwonego z czasów, gdy był wysypany mieloną cegłą i był radośnie czerwony ! Zaś jego obrzeżem śmigał od czasu do czasu ważny pociąg, który skutecznie paraliżował miasto na jakiś czas... łezka się GM w jej oku zakręciła...

GłębokaMyśl