UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@pozdro600 - Skoro nie jesteś głupi to czemu zadajesz takie pytania ?Dlaczego ludzie kupują stare domy, burzą je i stawiają od nowa ?poczytaj trochę, pogadaj, kup i przekonasz się że remont takiego obiektu to nie ułamek kwoty tylko dokładnie odwrotnie, taniej postawić od nowa.. Nikomu tak jak strażakom nie należą się środki i sprzęt dzięki któremu mogą w czasie przerwy od pracy w terenie zadbać o swoje zdrowie i sprawność fizyczną i psychiczną, czy opasły strażak dymający na 2 etaty i ze zjebem jakimś z tyłu głowy, wyciągnąłby Cie z zagrożonego miejsca ?Czy wyobrażasz sobie żeby po remizie chodziło sobie teraz pół miasta na darmową saunę, bo im sie tez należy?zapewne masz wiecej mądrych pytań, rada :zastanów się -wtedy nikt tak głupi jak ja nie będzie na nie chciał odpowiadać. Chłopaki spod.998 powinni nie protestować, tylko dostać ze 30 tys wynagrodzenia za swoją ciężka, stresującą i odpowiedzialną pracę

Nic nie wiem