UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@redaktor - Szanowny Panie Redaktorze, KIEDY OPUBLIKUJECIE WYNIKI FINANSOWE Portu Morskiego Elbląg sp. z o. o.za ostatnich 10 lat ? 100 000 000 zł zainwestowane, ile przyniosło miastu dochodów ? Pan dyrektor Zgliński nie udostępnia materiałów, bo nie chce się pogrążać ? Miasto nie chce się pochwalić, na co przeznacza pieniądze podatników ? Pan senator nie chciałby w końcu pokazać mieszkańcom owej mitycznej kury znoszącej złote jajka, o którą tak zaciekle toczy boje już od lat ? GM nieco uszczknęła z wielkiej tajemnicy lasu, ale to ułamek tego, o czym powinni dowiedzieć się mieszkańcy, podatnicy... No, chyba, że mają ciężko zarabiane pieniądze w najgłębszym poważaniu... Pokazałaby więcej, ale rejestry KRS pod rządami NAJDROŻSZEJ siły przewodniej jakoś słabują... GM życzy redakcji szczęśliwego Nowego Roku.

GłębokaMyśl