UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@redaktor - Jestem pewien na milion procent że głębokość toru wodnego na całej długości prowadzącej przez zalew po jednym sztormie spłyci się o co najmniej o pół metra. Zakładam że po roku śladu nie będzie po wykopanej rynnie.

Bosman