UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z natury jestem optymistą, a piszę jak jest. Jest pat i musi być on rozwiązany. I to w przyszłym roku, gdy droga wodna będzie ukończona w całości. Juz raz rządzący otwierali przekop, z którego duże jednostki nie mogły wypłynąć na zalew. Nie sądzę, by rząd odmówił sobie witania z wielką pompą statków o zanurzeniu 4 m w Elblagu, by pokazać, że doprowadził sprawę do końca.

redaktor