UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ad 4 / "Samorządowcy skarżą się na politykę rządu, wskutek której przybywa im zadań, ale nie pieniędzy na ich realizację. " Czy można podać przykład jakiego zadania zleconego na które samorząd nie dostał w ogóle środków? Taka sytuacja jest niezgodna z prawem, samorząd nie może przystąpić do realizacji zadania bez posiadania środków. Środki od rządu spływają - można się przyczepić do terminu ich przekazywania ale nie ma i nie było sytuacji, że samorządom powierzono jakieś zadanie odmawiając wypłaty środków. Jeżeli jest inaczej proszę podać zadanie, które dostał Elbląg do realizacji i nie dostał na to środków.