UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pisze z Warszawy wiec nie znam realiów lokalnych. Ale kibicuje każdej inwestycji ktora rozwija region, każdy region. Tutaj licze ze sie dogadają, mam nadzieje ze prezydent miasta przedlozy dobro miasta nad wlasne dobro prywatne i dobro partyjne ( nie wiem z jakiej parti jest). Wtedy dba się naprawdę o miasto jako gospodarz.
Z Warszawy