UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Będzie taki sam marazm, ludzie nie rozumieją tego i dlatego popierają takich populistów z pisu. " Śmiało dorzućmy jeszcze jaki miliard żeby na dwunastym kilometrze wąskiej i płytkiej rzeki przekształcić parking dla TiRów w port morski... Statki z całego świata będą tu zawijać, bo na Tik Toku będzie wyzwanie: ZAWIŃ DO Elbląga !
GłębokaMyśl