UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Będzie taki sam marazm, ludzie nie rozumieją tego i dlatego popierają takich populistów z pisu. Tu potrzeba konkretnych inwestycji przy porcie jak bocznica kolejowa z terminalem intermodalnym i rozbudowę trasy UE do S7.Bez tych dwóch inwestycji ten port nie będzie funkcjonował jako ważny i żadna propaganda IV portu tego nie zmieni.