UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Słynny Andrzej Śliwka. Social Media petarda. Człowiek orkiestra. Jak nie u strażaków selfiaczki to Radwańską spotkał. O elbląskim sporcie dużo ma do powiedzenia. Do postów przypina OE, EKS, kajakarzy jakby to Ministerstwo Aktywów Państwowych finansowało te kluby sportowe. Raz będzie złym policjantem w opozycji do Elbląga a raz dobrym policjantem zainteresowanym naszym dobrem. Referendum zmieni tylko Urzędnika, nie zwiększy dochodów tego miasta, ambicjonalnie odwołają Prezydenta Elbląga i przyjdzie nowa miotła do UM.