UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak najszybciej doprowadzić do odwołania tych którzy nie potrafią zarządzać miastem Elbląg. Przecież Ci Panowie nie potrafią ( przez tak wiele lat ) zrobić porządek z sygnalizacją świetlną. Wszyscy wiedzą że największe zużycie paliwa ma samochód podczas ruszania a co za tym idzie najwięcej wydala tych nieszczęsnych spalin. jak widać tym ludziom na tym nie zależy. O nowym rozkładzie jazdy kursowania komunikacji miejskiej a zwłaszcza o ich nowych trasach to już w ogóle szkoda gadać.