UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeśli to elbląskie firmy to żadni inwestorzy, cała Modrzewina to firmy, które już tu istniały i zmieniają lokalizację, zatrudnienie nie zmieni się na tyle, aby miało to wpływ na rynek zatrudnienia. Jakoś miastu nie udało się od wielu lat ściągnąć prawdziwego inwestora spoza miasta.
Jajko