UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale się wzruszyłem, że w miejscu, gdzie powinno być osiedle domków jednorodzinnych postawia koleiną halę..... No cóż każdy wie ale nie w Elblągu, że na przedmieściach miast powstają Zony Industriale..... Czyli powinny powstać wzdłuż S22 i S7 nie że jeździ się przez całe miasto....

Kat_Na_Idiotów