UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a dlaczego chcesz mi odlaczyc siec ? To juz zwyczajny szowinizm, tylko dlatego, ze jestem katolikiem to musze teraz siedziec przy swieczce, nie czytac prasy itp. A wlasciwie to z jakiej ty sekty o przepraszam religii jestes bo o kosciele "wierzacych w papieza" slysze po raz pierwszy ?