UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na czas pogrzebu wylaczyc wszystkiem katolikom neta. Nie beda sie przynajmniej klocic i pluc na inne wyznania tylko moze zgodnie ze swoja wiara pojda sie pomodlic. Ja wierze w nauki papieza, ale nie fobie na jego temat

wierzacy w papieza