UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
i znowu mamy wojne na temat za i przeciw. Czy mozemy oddac sie kazdy z osobna swoim pogladom. Ktos musi dojechac na badania do szpitala inny do kosciola, kierowcy pracuja po 6 godz, wiec kazdy bedzie mial czas na msze lub odpoczynek. inny zarobi na chleb. Ktos inny wezmie urlop. Przestancie sie klocic, bo wokaze sie ze nauki Papieza Jana Pawla II poszly w las i niczego nas nie nauczyly!!!!!!!! [*]
prezes900rr