UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
o czym ty mowisz ja jestem ateistka ale Papiez byl dla mnie wyjatkowa osoba i chyba jedynym autorytetem- nie mow wiec ze niewierzacy nie chca uczcic ostatniego pozegnania Papieza tez chcemy!!!!! a ta komunikacja to niby komu ma byc potrzebna co kierowcy jak nauczyciele tez inni ludzie i im sie nie nalezy spokoj i godne warunki jak innym????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie wypowiadaj sie za ateistow ok
a